• Tel.: 8-450-31389
Mano krepšelis

Krepšelis tuščias

Tarpinė suma: 0,00 €

INFORMACIJA KLIENTAMSPRISTATYMAS IR KAINOS
Visos nurodytos kainos internetinėje parduotuvėje "Lino Namai" yra su įskaičiuotu pridėtinės vertės mokesčiu (PVM). Mūsų prekės yra pristatomos per kurjerių tarnybą VENIPAK. Įprastai pristatymo kaina visoje Lietuvoje yra 3 €, išskyrus Kuršių Neriją - imamas papildomas 23 € mokestis. Prekes pristatome nemokamai, jeigu prekių užsakote už 35 € ir daugiau. Užsakytos prekės išsiunčiamos per 1 - 5 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo už pasirinktas prekes. Perkant prekių už 350 € ir daugiau, prekėms taikoma 5 proc. nuolaida. Jeigu Jūsų pageidaujamos prekės šiuo metu neturime arba turime per mažą kiekį, mes Jūsų pageidaujamą prekę pagaminsime ir išsiųsime Jums per 7 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti kurjerį, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją (skundą). Po to apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, Jūs turite informuoti ir mus. Jei norėtumėte prekę grąžinti, prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu arba faksu (žr. "Prekių grąžinimas ar pakeitimas").
PREKIŲ GRĄŽINIMAS AR PAKEITIMAS
Per 14 dienų, nurodydami priežastis, Jūs galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (faksu: 8 450 31409 arba el. paštu: info@linonamai.lt). Nurodytas terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo dienos. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis dėl kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti. Grąžinama arba keičiama prekė privalo būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nenaudota. 
Pinigų grąžinimas: Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo dienos. Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei pristatyta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakėte). Plačiau...
SAUGUMAS
Atliekant užsakymą internetinėje parduotuvėje "Lino Namai", Jums nereikia nurodyti bankinių duomenų. Atliekant pirkimą, Jūs automatiškai būsite nukreipti į savo pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą, kurioje atliksite mokėjimą Jums įprastu būdu. Lino namai saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Mes griežtai pasisakome PRIEŠ Jūsų duomenų perdavimą tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius (kurjerių tarnybą), kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą. Internetinėje parduotuvėje "Lino Namai" yra įdiegta duomenų šifravimo sistema SSL. Registravimosi metu ar atliekant pirkimą, visi Jūsų veiksmai ar įvedami duomenys yra šifruojami 256 bitų kodavimu, todėl jie nebus perskaityti ar panaudoti trečiųjų šalių. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu: info@linonamai.lt

KAIP UŽSAKYTI
Prieš pradedant dėti prekes į krepšelį, rekomenduojame užsiregistruoti "Lino Namai" sistemoje. Įsidėtų prekių kiekis krepšelyje matomas viršutinėje svetainės dalyje ir kairėje svetainės pusėje skiltyse "Mano krepšelis". Norėdami įsigyti prekių internetinėje parduotuvėje "Lino Namai", turėsite atlikti tokius žingsnius:  
1. Išsirinkite patikusią prekę, nurodykite kiekį bei dydį (jeigu reikia) ir spauskite mygtuką "Į krepšelį":
Lino Namai - kaip pasirinkti ir įsidėti prekę į pirkinių krepšelį.
2. Svetainės viršuje rasite meniu punktą "Mano krepšelyje (prekių kiekis)". Pasirinkite šį punktą, jeigu norite pradėti pirkimo procesą.
Lino Namai - kaip pradėti pirkimą
Lino Namai - pradėti pirkimą               Arba paspauskite menių punktą "Pirkti", esantį svetainės kairėje pusėje.
3. Atsiradusiame lange matysite į krepšelį įsidėtas prekes, kainą, prekių kiekį, kurį galite padidinti arba sumažinti. Jeigu pateikta inforamcija teisinga, spauskite mygtuką "Pradėti pirkimą".
Lino Namai - Jūsų pasirinktų prekių peržiūra. 
Jūsų užsakymo peržiūra
Paspauskite svetainės viršuje esantį meniu punktą "Mano duomenys". Atsiradusio lango kairėje pusėje pasirinkite meniu punktą "Mano užsakymai". Čia Jūs galite matyti užsakymo būseną, peržiūrėti užsakytas prekes ar atsispausdinti užsakymo kopiją.
Jūsų duomenų atnaujinimas
Jūs bet kada galite prisijungti prie svetainės viršuje esančio meniu punkto "Mano duomenys" ir ten pakeisti registracijos metu įvestą Jūsų asmeninę informaciją (pvz.: adresą, telefoną), keisti slaptažodį ir t.t.
Atsiradus neaiškumams ar pastebėjus kokias nors svetainės veikimo klaidas, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@linonamai.lt arba telefonu: 8 450 31389.