Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

Pilka skalbta lininė vaikiška patalynė „Zuikutis“

Produkto kodas: 488-0008g Kategorija:

From 5.05

Pilkas skalbtas siuvinėtas lininis antklodės užvalkalas „Zuikutis“
27.9570.20
Antklodės užvalkalas
Pilkas skalbtas lininis pagalvės užvalkalas „Zuikutis“
5.0511.00
Pagalvės užvalkalas

Vaikiška lininė patalynė (anklodės ir pagalvės užvalkalai) iš labai minkšto pilkos spalvos lininio audinio. Su išsiuvinėtu zuikučiu. Užvalkalai su užkaitais: jokių trikdančių ar įsispaudžiančių sagu, jie saugesni vaikučiui. Audinio natūralumas (lininiai verpalai nebuvo dažomi) – pats svarbiausias šios patalynės privalumas. Specialiomis skalbimo technologijomis suteikėme šiems gaminiams nepakartojamą švelnumą ir minkštumą, glamžyto paviršiaus efektą. Patalynė taupo Jūsų laiką – jos nereikia lyginti. Natūralaus pluošto patalynės teikiamais privalumais džiaugsitės ir Jūs, ir Jūsų vaikutis.

Pastaba: Audžiant šio gaminio audinį naudoti natūralios spalvos (nedažyti) lininiai verpalai, todėl Jūsų gauto gaminio atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo matomo nuotraukoje. Užsisakant pakartotinai atspalvis taip pat gali skirtis. Gaminys pasiūtas iš skalbto audinio, todėl jo dydis gali šiek tiek svyruoti.

Pilkas skalbtas siuvinėtas antklodės užvalkalas su užkaitu apačioje.

Pilkas skalbtas pagalvės užvalkalas su užkaitu.

Sudėtis: 100% linas
Šio gaminio audinio svoris: ± 170g / m²
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

 

Scroll to Top