Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

DAGO gelsvas rankšluostis

Produkto kodas: 485-0217a Kategorija:

Sudėtis: 52% linas 48% medvilnė
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

4.10

Išvalyti

Lininis rankšluostis pilkomis, geltonomis juostomis iš audinio, austo baltais, geltonais, tamsiai pilkais medvilnės ir natūralios spalvos (pilkšvai rusvais, nedažytais) lino verpalais įstrižų ruoželių raštu. 70cm x 130cm dydžio rankšluostis su juostomis abiejose trumposiose kraštinėse, 50cm x 68cm dydžio su juostomis vienoje trumpojoje kraštinėje. Su kilpele pakabinimui. Kad suteiktumėme rankšluosčiui ypatingo minkštumo ir švelnumo, jo audinį išskalbėme specialia technologija. Naudosite namuose ar kelionėje, šis puslininis rankšluostis kaskart nustebins Jus, kaip puikiai jis sugeria drėgmę ir kaip greitai džiūsta. Beje, nuostabi idėja dovanoms!

Pastaba: Audžiant šio gaminio audinį naudoti natūralios spalvos (nedažyti) lininiai verpalai, todėl Jūsų gauto gaminio atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo matomo nuotraukoje. Užsisakant pakartotinai atspalvis taip pat gali skirtis. Gaminys pasiūtas iš skalbto audinio, todėl jo dydis gali šiek tiek svyruoti.

Scroll to Top