MARY LIN baltas chalatas

Produkto kodas: 606-3812a Kategorija:

Sudėtis: 52% linas 48% medvilnė
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

80.60

Gavę Jūsų užsakymą ir apmokėjimą,
užsakytą gaminį pasiūsime per 2-4 darbo dienas
(+ siuntimas 1-2 darbo dienos)

Aprašymas

Lininis baltas moteriškas chalatas žalsvais dryžiais. Jūsų patogumui platus diržas surišimui ir didelės talpios kišenės priekyje. Kad šis gaminys džiugintų odą savo švelnumu ir minkštumu, jo audinį išskalbėme specialia technologija. Jis taip pat nebesitrauks skalbiamas. Reikia paminėti ir kitas gerąsias savybes: lengvas, puikiai sugeriantis drėgmę, greitai džiūstantis, šildantis kūną, nereikalaujantis ypatingos priežiūros. Ir nuostabiai derantis su vyriškos kolekcijos gaminiais. Įsigykite natūralaus pluošto chalatus Jam ir Jai.Kaip pamatuoti save ir nustatyti Jums tinkantį dydį?

Dydžių lentelėje nurodyti kūno (ne gaminio!) išmatavimai. Norėdami nustatyti Jums tinkantį dydį, pamatuokite save. Jums reikės matavimo metro arba paprastos juostelės, siūlo ir liniuotės / ruletės. Matuokite save vilkėdami apatinius drabužius. Visada įsitikinkite, kad matavimo metras / juostelė uždėti tiesia linija.

  • Krūtinės apimtį matuokite iškiliausioje jos vietoje.

  • Liemens apimtį matuokite siauriausioje jo vietoje.

  • Klubų apimtį matuokite suglaudę kojas plačiausioje sėdmenų vietoje.


Pamatavę save juostele, siūlu, pridėkite ją / jį prie liniuotės, ruletės, kad nustatytumėte, kiek centimetrų yra Jūsų apimtys.

Tikimės, kad šie patarimai padės nustatyti Jums tinkantį mūsų siuvamų drabužių dydį. Jei reikėtų pagalbos, visada galite mums paraštyti el.laišką į info@linonamai.lt
cross-circle