2022 metų spalva - Very Peri 

Lino Namai / AB Siūlas, kaip tekstilės gamintojas, nuolat stebi naujausias spalvų, dizaino, mados tendencijas. Vienas iš mūsų įkvėpėjų – Pantone spalvų institutas. Metams baigiantis jų komanda pristato ateinančių metų spalvą. 2022 metų spalva išrinkta spalva 17-3938 Very Peri. „Peri“ yra periwinkle trumpinys. Lietuviškai - tai žiemė (lot. Vinca), visžalis augalas, žydintis melsvais žiedeliais. Very Peri spalvoje Pantone sujungė dinamišką žiemės žiedų melsvumą su raudonai violetinio atspalvio gyvybingumu. Tai šilčiausias iš visų mėlynų atspalvis, sujungiantis mėlynos pastovumą ir raudonos spalvos energiją, skatinantis žmogaus išradingumą, kūrybiškumą, lavinantis vaizduotę. Pantone pristato šią spalvą kaip šviesesnės ateities viziją.
nuotrauka iš pantone.com
nuotrauka iš pantone.com
nuotrauka iš pantone.com
Iš Lino Namų spalvų paletės verpalų spalva 3(5) turbūt artimiausia Very Peri spalvai. Mūsų spalva šiek tiek tamsesnė, bet lygiai taip pat savyje sujungia violetinį ir mėlyną atspalvius. Jei norėtumėte nusinerti, nusimegzti drabužį, šaliką ar staltiesę, servetėlių rinkinį iš šios nuostabios spalvos lininių verpalų, juos rasite čia:
Korsikos mėlynos spalvos lininiai verpalai 3(5)
Mėlynas permatomas lininis audinys užuolaidoms, šalikams
Mėgstantiems siūti, rekomenduojame languotą permatomą 100% lino audinį, tinkantį užuolaidoms, šalikams, lengvoms staltiesėms:
Korsikos mėlynos spalvos lininiai verpalai 3(5)
O jei norėtumėte savo įvaizdį pagyvinti madingos spalvos aksesuaru, lininis languotas šalikas LOTTO MINI tam puikiai tiks:
Atsisveikiname su 2021 metų spalvomis – Ultimate Gray (pilka) ir Illuminating (geltona) - ir stebėsime, ar melsvai violetinė Very Peri taps madinga ateinantį sezoną. Gal vis dažniau ją pastebėsime drabužių parduotuvių lentynose, interjero detalių salonuose, žurnalų puslapiuose?
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle