• Tel.: 8-450-31389
Mano krepšelis

Krepšelis tuščias

Tarpinė suma: 0,00 €

Apie mus

Internetinė parduotuvė "Lino Namai" priklauso AB "Siūlas" - seniausiam lininės produkcijos gamintojui Lietuvoje, įsikūrusiam Lietuvos šiaurinėje dalyje, Biržų mieste. Mūsų įmonėje dirba 300 darbuotojų. Gaminame tik 100% lininius arba 52% lino 48% medvilnės gaminius. Visų gamybos etapų (šukavimas, verpimas, audimas, apdaila, siuvimas) atlikimas vienoje vietoje leidžia užtikrinti aukštą gaminių kokybę.Didžiąją dalį savo pagamintos produkcijos eksportuojame.

 

AB Siulas administracijos pastatas

 

Projektą "Lino Namai" pradėjome dar 2003 metais, atidarydami savo pirmąją parduotuvę Vilniuje. Lietuvos gyventojai ir svečiai iš užsienio įvertino mūsų produkciją, ir dabar turime jau 7 sėkmingai veikiančias parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Biržuose. Internetinę parduotuvę "Lino Namai" atidarėme 2007 metais.

 

AB

 

Lino Namai - parduotuve Vilniuje

 

Mūsų parduotuvių asortimentą sudaro: lininiai audiniai, drabužiai, stalo gaminiai, lininė patalynė, virtuvės gaminiai, lininiai verpalai, lininiai nėriniai, lininiai aksesuarai. Tikime, kad mūsų parduotuvėse kiekvienas suras naudingą prekę savo namams ar mielą dovaną, tinkančią bet kuriai progai. Tai pat kviečiame apsilankyti kūrybingus, siūti ar megzti mėgstančius žmones, kuriems pasiūlysime gausybę įvairių raštų ir spalvų audinių, įvairių spalvų lininių nėrinių ir verpalų. Jeigu nerasite norimos prekės dydžio, spalvos ar tiesiog norėsite, kad Jums pasiūtume lininį gaminį pagal Jūsų norimą modelį, mes visuomet pasiruošę Jums padėti.

 

Maloniai kviečiame aplankyti mūsų parduotuves visoje Lietuvoje. Kai būsite Biržuose, būtinai užsukite ir į grafų Tiškevičių rūmus, kuriuose mes įsikūrę. Rūmai atviri kiekvieną darbo dieną nuo 8val iki 16val. Daugiau informacijos >>

 

Iki pasimatymo,

"Lino Namai"