Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

Šv.Kalėdos artėja! Dovanų, laimės, džiaugsmo, smagių susitikimų metas. Metas, kai po susikaupimo, rimties, rūpesčių galime mėgautis namų jaukumu, skaniu maistu, stebėti, kiek džiaugsmo atnešė mūsų apgalvotos, išrinktos, meniškai supakuotos dovanos artimiesiems.

Ką padovanoti tėvams, broliams, sutuoktiniams, vaikams ir draugams? Šis klausimas kankina dažną žmogų prieš Šv. Kalėdas. Smagu, kad užsukote į Lino Namų parduotuvę. Čia rasite dovanų visiems savo šeimos nariams ir draugams. Mes verpiame, audžiame, siuvame, viską darome su meile linui, norėdami pradžiuginti Jus ir Jūsų artimuosius.

482-0592a-linen-tablecloth-in-grey-with-pattern-and-napkins.jpg

Padovanokite mylimai mamai lininę staltiesę ir prie jos derančių servetėlių rinkinį. Ir tai nebūtinai turi būti tradicinė balto lino staltiesė. Pabandykite kitas spalvas, įmantrius žakardinius raštus, galbūt net skalbto lino gaminius.

609-7113-grey-linen-shawl-with-black-pattern-gift.jpg

Nudžiuginkite savo tėtį nuostabiu lininiu aksesuaru – šaliku. Solidi spalva, tvirtas, natūralus lininis audinys – šis gaminys tiks prie elegantiško kostiumo, palto. Mes būtent tokį įsivaizduojame Jūsų tėtį – jaunatvišką ir elegantišką.

609-4620-violet-linen-shawl-gift.jpg

Mėgstančioms gaminti močiutėms rekomenduojame margaspalves linines prijuostes. O mėgstančioms pasipuošti – linines skaras. Jeigu Jūsų močiutė mėgsta abu dalykus, ji tikrai nusipelnė abiejų dovanų.

Kalėdinių dovanų idėjos 2018 1

Tuos, ką mylime labiausiai, norime apgaubti savo švelnumu ir rūpesčiu, globoti juos. Tik įsivaizduokite savo senelį, užsnūdusį ant sofos ir apsiklojusį Jūsų dovanotu lininiu pledu. Ši dovana – tai galimybė Jums nuolat būti šalia, net jei Jus skiria keli šimtai ar tūkstančiai kilometrų.

606-4321a-606-4311a-flax-linen-bathrobe-gift-for-husband.jpg

Ką padovanoti vyrui, ypač, jei jis teigia, kad viską turi ir nieko jam nereikia? Mūsų vyriškas lininis chalatas galėtų tapti puikia dovana! Minkštas ir ypač gerai sugeriantis drėgmę lininis chalatas taps nepakeičiamu po vonios ar pirties.

white-linen-bathrobe-gift-for-wife.jpg

Vyrai, ar žinote, ko labiausiai reikia Jūsų žmonoms? Mes žinome ir iš patirties sakome – laiko sau, kai galima nieko neveikti, pabūti su savimi, pailsėti. Padovanokite savo mylimajai lengvą, minkštą bei puikiai sugeriantį drėgmę lininį chalatą ir leiskite jai neskubant pasimėgauti šilta, kvepiančia vonia ar pirtimi.

609-0939-linen-shawl-in-light-rose-color-gift-for-sister.jpg

Papuoškite savo sesę minkštučiu lininiu šaliku. Natūralaus audinio šalikas niekad neišeis iš mados. Tik parinkite mėgstamas sesės spalvas! Mūsų parduotuvėje rasite įvairiausių spalvų lininių šalikų.

485-0203a-linen-bath-sauna-towel-in-mix-brown-colour-gift-for-brother.jpg

Mylimas broliukas irgi nusipelnė dovanos! Minkštas, švelnus, purus lininis rankšluostis galėtų būti nuostabi dovana. Ir tai ne šiaip rankšluostis. Tai ilgai tarnausiantis, draugiškas odai, puikiai sugeriantis drėgmę lininis rankšluostis.

488-0425a-blue-linen-wrap-for-kids-with-white-gift-for-kids.jpg

Mieli tėveliai, jau nuo mažų dienų savo vaikiuką galite pratinti prie natūralumo ir kokybiškų, ilgalaikių daiktų. Susupkite savo mažylį į minkštą, švelnų lininį pleduką. Tebus tai Jūsų švelnumo ir meilės kupina, nusiraminimą ir jaukumą teikianti dovana.

400-3001-set-of-three-linen-towels-for-kitchen-in-grey-colours-and-stripes-gift-for-friends.jpg

Ar tarp Jūsų draugų yra mėgstančių gaminti maistą? Turime dovanų ir jiems. Galite padovanoti lininę prijuostę, prie jos derančią puodkėlę ir virtuvinę pirštinę. Taip pat lininiai virtuvės rankšluostukai galėtų būti praktiška ir gražia dovana.

Mielieji, linkime Jums ramaus pasiruošimo Šv.Kalėdoms!

Lino Namai

Scroll to Top