Lininiai drabužiai , vasara 2021

Ši vasara Lietuvoje kaip niekad karšta. Vieni mėgaujasi +35 °C laipsnių karščiu, kiti ieško atgaivos, vėsumo. Tokiu metų laiku linas tampa ypač populiarus, pageidaujamas. Ir tai savaime suprantama! Koks dar audinys taip maloniai vėsintų, būtų draugiškas odai, gerai sugertų drėgmę ir greitai ją išgarintų, būtų pralaidus orui, leidžiantis odai kvėpuoti? Vien gerųjų lino savybių turbūt nepakanka, kad drabužis būtų mums mielas, noriai nešiojamas. Stilius ir madingumas čia vaidina vieną pagrindinių rolių. Mes siuvame lino drabužius jau 16 metų ir kasmet pristatome vis naują kolekciją, stengiamės pasiūlyti įdomių modelių, neatsilikti nuo mados. Lino Namų parduotuvėje tikrai rasite Jus sužavėsiantį drabužį! Pristatome 2021m vasaros kolekciją:

Suknelės

Lino drabužius siuvame laikydamiesi tvarumo principo: mūsų modelius galite nešioti ir kelerius metus, jie ilgą laiką lieka madingi. Vartodami mažiau, ilgiau, sąmoningiau padėsime mus supančiai aplinkai. Ar žinojote, kad tam pačiam kiekiui lino pluoštui užauginti reikia 75% mažiau vandens nei medvilnei? Taigi rinkdamiesi liną padedate mūsų planetai. Tvari, ilgalaikė, draugiška odai mada!

Palaidinės

Natūralus audinys visada laimės prieš sintetinius, nes yra malonesnis, draugiškesnis odai ir aplinkai. Pradėkite keisti savo drabužių spintą įsigydamos lininę palaidinę. Tikrai įvertinsite lino švelnumą ir minkštumą, malonų prisilietimą prie odos. Derinkite subtiliai elegantiškus modelius prie turimų sijonų, kelnių, šortų. Siuvame tokias lino palaidines, kad jos būtų kaip galima universalesnės, derėtų net prie keleto drabužių.

Vonios gaminiai

Gal šiek tiek neįprastai kol kas atrodo lino gaminiai vonios kambaryje, kur karaliauja medvilnė, bet pabandę, tikrai norėsite naudoti vis dažniau. Jaukiam rytui lengvas chalatėlis, pasiūtas iš specialiu būdu skalbto audinio, minkštutis paplūdimio pončas vykstantiems prie jūros, malonus odai, vėsinantis karštą vasaros naktį miego drabužis – vis šie gaminiai pasiūti iš lino, kuris stebina savo švelnumu.

Vasara pasirūpins geru oru, nuostabia gamta, o drabužiais, tinkamais karštoms dienoms, pasirūpins Lino Namai. Gražios vasaros!

Lino Namai

© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle