Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

ROMA Balta palaidinė

Produkto kodas: 605-4011a Kategorija:

Sudėtis: 100% linas
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

43.00

Išvalyti

Ryškiai balta lininė palaidinė iš lengvo audinio. Paprastas elegantiškas drabužis vasarai, kuriam puošnumo suteikia kriauklinės (perlamutrinės) sagos. Natūralus audinys, sagos iš gamtos – ši palaidinė Jums, jei vertinate ilgalaikius, tvarius gaminius. Ši subtili lino palaidinė bus madinga ne vienerius metus. Dėvėdamos keletą metų mažinsite vartojimą ir saugosite aplinką. Šiais laikais – tai labai svarbus dalykas.

  • Palaidinė tiesaus kirpimo. Ilgis siekia klubus.
  • Be rankovių.
  • Priekyje per visą ilgį susegama sagomis.
  • Apykaklės kampučiai atlenkiami ir prisegami dailiomis sagutėmis.
  • Palaidinę pasiuvome iš specialia technologija skalbto, todėl ypač minkšto ir švelnaus, malonaus odai, 100% lino audinio.

Moteriškų drabužių dydžių lentelė.
Meterisku drabuziu dydziu lenteles zmogaus siluetas.

Kaip pamatuoti save ir nustatyti Jums tinkantį dydį?

Dydžių lentelėje nurodyti kūno (ne gaminio!) išmatavimai. Norėdami nustatyti Jums tinkantį dydį, pamatuokite save. Jums reikės matavimo metro arba paprastos juostelės, siūlo ir liniuotės / ruletės. Matuokite save vilkėdami apatinius drabužius. Visada įsitikinkite, kad matavimo metras / juostelė uždėti tiesia linija.

  •  Krūtinės apimtį matuokite iškiliausioje jos vietoje.
  •  Liemens apimtį matuokite siauriausioje jo vietoje.
  •  Klubų apimtį matuokite suglaudę kojas plačiausioje sėdmenų vietoje.

Pamatavę save juostele, siūlu, pridėkite ją / jį prie liniuotės, ruletės, kad nustatytumėte, kiek centimetrų yra Jūsų apimtys.

Tikimės, kad šie patarimai padės nustatyti Jums tinkantį mūsų siuvamų drabužių dydį. Jei reikėtų pagalbos, visada galite mums paraštyti el.laišką į info@linonamai.lt

Scroll to Top