2020/2021 ruduo / žiema – Lino Namai rekomendacijos

Ruduo – toks laikas, kai galime skirti daugiau laiko savo mintims, svajonėms, kūrybai. Tamsėjančiais vakarais galime prisiminti savo rankdarbius, patogiai įsitaisyti ir ramiai užsiimti mėgiama veikla. Kuriai žmonių grupei priklausote Jūs: siuvančių ar mezgančių? Lino Namai pristato rudens / žiemos 2020-2021 m. lininių audinių ir verpalų spalvų tendencijas.

Siuvantiems

Mūsų dizainerės šio sezono naujuose audiniuose daugiausiai naudojo rudus atspalvius. Tokias sezono tendencijas pastebime ir ausdami audinius savo užsakovams visame pasaulyje. Tad ženkite kartu su mada! Lino Namai siūlo pasižvalgyti po rudų atspalvių 100% lino ar lino-medvilnės audinius.

2020/2021 rudens / žiemos sezono pagrindinė inspiracija yra „apglėbti ir sušildyti“. Mūsų nepaprastai minkšti specialiai skalbti lininiai audiniai tai puikiai sugeba.

Lino-vilnos sudėties audiniai tiesiog idealūs šiam sezonui: šildantys, minkšti, švelnūs. Galite pasisiūti storesnę suknelę, sijoną, susiaučiamą švarkelį, šaliką ar kaklo movą.

Mezgantiems, audžiantiems, neriantiems

Kaip jau minėjome, šį sezoną madingiausia spalva bus ruda – taip spėja tendencijų prognozuotojai. Sekdami jais, mezgantiems, neriantiems, audžiantiems kūrėjams siūlome rudų atspalvių 100% lino verpalus internetinėje Lino Namai parduotuvėje. Pagyvinimui galite į gaminį įvesti ir vieną kitą ryškesnę spalvą (raudoną, oranžinę). Tegul Jūsų kūrinys atkartoja rudens spalvų paletę! Lininiai verpalai, sukti iš keturių siūlų puikiai tiks rudeniniams megztiniams, šalikams.

Gražaus spalvingo rudens Jums linki Lino Namai!

© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle