Lino Namų kalėdinių dovanų gidas 2019

Mes jau laukiame Kalėdų. O kokios Kalėdos be dovanų? Labai gerai, jei visus metus įsiklausėme į artimo žmogaus norus – jam dovaną išrinkti bus lengva. O jei visa šita paieška kelia stresą? Norime palengvinti Jums prieššventinį laikotarpį. Savo siūlomus gaminius surūšiavome pagal kainą. Jums tereikia nuspręsti, kokią sumą norite skirti dovanai.

Dovanos iki 10 Eur

Turime labai gražių lininių virtuvinių rankšluostukų rinkinių. Jie surišti virvele – jau paruošti dovanoti. Virtuvinės pirštinės ar puodkėlės – taip pat graži ir praktiška dovana, ypač jei Jūsų artimasis mėgsta gaminti. Ilgaamžiai lino gaminiai džiugins virtuvėje ne vienerius metus.


linas virtuvei


Lininiai virtuvės rankšluostukai - komplektas.

Dovanos iki 30 Eur

Jei planuojate dovanai skirti iki 30 Eur, rekomenduojame įsigyti minkštą, švelnų lininį vonios rankšluostį. Turime jų įvairių dydžių. Komplektuokite didelį vonios rankšluostį su mažu veido rankšluostėliu, derinkite skirtingų spalvų gaminius, perriškite dailia juostele – štai Jūsų šilumą perteikianti dovana jau paruošta!

Ar turite draugą, kuris pametęs galvą dėl virimo, kepimo? Kuris kiekvieną savaitgalį išbando vis kitą receptą, kviečia Jus į svečius degustacijų? Jam geriausia dovana būtų lininė prijuostė. Natūralus tvirtas audinys, patogios kišenės – mūsų siūtos prijuostės prisideda prie kulinarinių įkvėpimų.

Šaltuoju metų laiku nieko nėra geriau nei sveikata! Nesirkite, tegul ir Jūsų artimieji būna sveiki. Darykit, kaip Mama liepė - apsivyniokite kaklą storesniu lininiu šaliku, minkšta lino - vilnos skara arba išbandykite mūsų naujas kaklo movas. Dovanokite šiltą prisilietimą savo artimiesiems.


Lininiai vonios kankšluosčių komplektas.


rankšluosčiai


linines-virtuves-prijuostes-vyrams-ir-moterims


prijuostės


Liniai kaklo šalikai moterims ir vyrams.


šalikai

Dovanos iki 60 Eur

Be ko neįsivaizduojama Kalėdų šventė, jaukus artimiausių žmonių susibūrimas? Be vaišėmis nukrauto stalo! Ir turi jis būti kuo gražiausiai dekoruotas. Tradiciškai klojama balta lininė staltiesė. Su tokia dovana niekada neprašausite pro šalį. Ypač, jei prie staltiesės priderinsite servetėles. Turime jų siuvinėtų kalėdiniais motyvais (bugienio šakelėmis, snaigėmis), su įaustomis žvaigždėmis. Lininių stalo gaminių komplektas – dekoratyvi dovana kiekvieniems namams.

Jaukumo į namus atnešanti dovana – lininiai pledai. Kartu - tai ir prabanga už prieinamą kainą. Natūralaus pluošto pledas sušildys vėsų vakarą įsitaisius ant sofos, nuostabiai žiūrėsis drapiruotas ant miegamojo lovos. Lininis pledas - nedaug kainuojanti stilingų namų detalė, skoningas pasirinkimas dovanoms.


Linins geltonas pledas - Kalėdos 2019.


pledai


Pilka žakardinė stalo staltiesė kalėdoms 2019.


apvalios staltiesės


Mėlyna languota lininės stalo staltiesė, Kalėdos 2019.


staltiesės

Dovanos iki 100 Eur

Jei dovanai planuojate skirti iki 100 Eur., moteriški ir vyriški chalatai iš minkšto švelnaus specialiu būdu skalbto 100% lino – nuostabi idėja. Pridėti galite ir lininį vonios rankšluostį nesibaigiantiems namų SPA malonumams.


linas voniai


moteriskas-lininis-vonios-chaltas-kaledos-2019


Vyriškas lininis vonios chaltas - Kalėdos 2019,

Dovanos virš 100 Eur

Dovanokite ramų, saldų, sveiką miegą mylimam žmogui įteikdami jam lininės patalynės komplektą. Patalynę pasiuvome iš specialia skalbimo technologija suminkštinto lino. Tokia patalynė labai maloni odai, puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, natūralus puoštas vėsina ir šildo. O ir spalvų turime pačių nuostabiausių! Vertėtų įsigyti ne tik dovanoms, bet ir pasilepinti patiems. Jūs nusipelnėte pačios gražiausios dovanos šv. Kalėdoms!


lininė patalynė


Patalynės komplektas iš lino, smulkiais langučiais - Kalėdos 2019.

Tegul bus Jūsų pasiruošimas Kalėdoms lengvas, be rūpesčių ir streso. Džiaugiamės galėję padėti renkantis dovanas. Gražių švenčių Jums linki

Lino Namai

cross-circle