Lininės  Užuolaidos

Jei Jūsų namų interjeras alsuoja natūralumu, tvarumu, jame galima pasigėrėti ilgaamžiais daiktais, norėtųsi, kad ir langus puošianti tekstilė būtų deranti, iš natūralaus pluošto audinio. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujieną mūsų asortimente – iš mūsų išausto lino audinio pasiūtas užuolaidas!

Bohemia

Kolekcijos Bohemia užuolaidos pasiūtos iš lengvo permatomo specialiai skalbto lino. Jos turi purią, minkštą struktūrą, yra nepaprastai švelnios – audinys prieš siuvimą skalbiamas specialia technologija. Sušvelnina šviesą praleisdamos į kambarį ir puikiai pridengia langus nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Galite rinktis iš trijų spalvų:
·         Pieno baltumo – tradicinis variantas, puikiai derantis prie įvairiausių spalvų sienų, baldų.
·         Jei norėtumėte suteikti kambariui ramumos ir vėsumos, rekomenduojame melanžines melsvai pilkas užuolaidas. Apsisaugoti nuo vasaros saulės, suteikti gaivumo efektą kambariui – pakabinkite vasarą šias užuolaidas kambaryje ir taps šiek tiek vėsiau...
·         Na o šviesiai pilkos užuolaidos (jų audinyje suausti balti ir natūralios spalvos, nedažyti, rusvai pilki verpalai) gali tapti subtiliu kambario pagyvinimu, jei Jums jau pabodo tradicinė balta spalva.
Šios kolekcijos gaminius siuvame 150cm pločio ir Jūsų pasirinkto ilgio: nuo 100cm iki 330cm. Pasirinkite ilgį, tokį, koks gražiausiai žiūrisi Jūsų interjere: užuolaidos gali kabėti šiek tiek virš grindų, prie pat grindų ar nerūpestingai gulėti ant jų. Pastarasis variantas – naujausia interjero mada!
visos užuolaidos

Atlanta

Kolekcijos Atlanta užuolaidos yra šiek tiek tankesnės ir lygiai tokios pačios minkštos, švelnios. Jų audinys taip pat skalbtas specialiu būdu. Lengvai pasiglamžiusi struktūra suteiks jaukumo, gyvumo, nerūpestingumo kambariui.
Šioje kolekcijoje taip pat rasite tris spalvas:
·         Šilta pieno baltumo (gelsvai balta) spalva – universali, prie visko tinkanti.
·         Raminanti melsvai pilka spalva puikiai tiktų miegamajame, kuriame vyrauja melsvi, pilkšvi tonai.
·         Šviesiai ruda, tinkanti tradiciniame interjere, kuriame vyrauja medžio detalės, žemės spalvos.
Šios kolekcijos gaminiai net 285cm pločio! Be vargo uždengsite didelius, nestandartinių matmenų langus. Ilgį siūlome nuo 100cm iki 330cm.
Abiejų kolekcijų užuolaidas galite pasirinkti su kabinimo kilpomis arba kanalu karnizui perverti.
Pagražinkite savo kambarį natūralia tekstile, jaukiu švelniu audiniu, sukurkite bohemišką, skandinavišką, Provanso interjerą su lininėmis užuolaidomis! Lino Namai siūlo užuolaidas patrauklia gamintojo kaina.
visos užuolaidos
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle