• Tel.: 8-450-31389
Mano krepšelis

Krepšelis tuščias

Tarpinė suma: 0,00 €

Pristatymas ir kainos

 

Kainos

Visos nurodytos kainos internetinėje parduotuvėje "Lino Namai" yra su įskaičiuotu pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

 

Kaip pristatomos mūsų prekės?

Mūsų siūlomi produktai bus perduodami per kurjerių tarnybą UAB"Nėgė".

 

Pristatymo laikas?

Gavę Jūsų užsakymą ir apmokėjimą už jį, atsakingas asmuo elektroniniu paštu ar telefonu informuoja Jus apie užsakymo gavimą. Užsakytos prekės išsiunčiamos per 1 - 5 darbo dienas po  gauto užsakymo apmokėjimo už pasirinktas prekes. Jeigu Jūsų pageidaujamos prekės šiuo metu neturime arba turime per mažą kiekį, mes Jūsų pageidaujamą prekę pagaminsime ir išsiųsime Jums per 7 darbo dienas nuo užsakymo gavimo ir Jūsų apmokėjimo už pasirinktas prekes.

 

Pristatymo išlaidos?

Prekes Lietuvoje pristatome nemokamai, jeigu prekių užsakote už 100 Lt ir daugiau. Jeigu prekių suma nėra didesnė nei 100 Lt., tokiu atveju taikome 10 lt transportavimo mokestį.

Už pristatymą į Kuršių Neriją 05.01 - 09.30 dienomis 130 Lt papildomas mokestis, 10.01 - 04.30 dienomis 110 Lt papildomas mokestis.

 

Svarbi nuoroda

Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir mus. Jei norėtumėte prekę grąžinti (žr. sugrąžinimo teisė), prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu, faksu arba telefonu.


    Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.