Lino - medvilnės patalynė ryškiai balta su mėlynais dryžiais

Naujos, skalbto lino medvilnės patalynės kolekcijos

Patalynę, parduodamą internetinėje Lino Namų parduotuvėje, siuvame ne tik iš 100% lino, bet ir iš lino – medvilnės sudėties audinio. Visas gerąsias savo savybes (tvirtuma, laidumą orui, gebėjimą šildyti ir vėsinti) ji paveldėjo iš lino pluošto, o medvilnė prisidėjo prie švelnumo, minkštumo.

Labai mėgstame melanžinį lininį audinį. Tai toks audinys, kuriame suausti skirtingų spalvų verpalai. Pasiuvome patalynę derindami baltu ir melsvus (kolekcija „Porcelianas“), mėlynus ir pilkus (kolekcija „Dubingiai“), oranžinius ir natūralios pilkos (kolekcija „Marokas“) spalvos verpalus. Tikrai liksite nustebinti įdomiu patalynės margumu. Turime naujienų ir dryželių gerbėjams: mėlynai dryžuotas patalynes „Danija“ ir „Rivjera“, bei pilkai-juodai dryžuotą kolekcija „Pelėda“.

O mėgstantiems subtilią eleganciją pasiuvome ramių neutralių spalvų patalynę puoštą lininiais nėriniais. Nėriniai nuo senų senovės laikomi prabangos, elegancijos, puošnumo detale. Nepelnytai pamirši moderniame pasaulyje, jie atgimsta mūsų lino-medvilnės patalynėje. Tiems, kas vertina ilgalaikius dalykus.

© 2022 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle