Spalvingi stalo gaminiai šv. Velykoms 2020

Šiltas saulės spindulys nušvietęs miegančią žemę

Šių metų šv. Velykų vaišių stalui papuošti Lino Namai siūlo geltonos ir pilkos spalvų derinio gaminius.
Geltonais ir pilkais dideliais langeliais austa lino-medvilnės staltiesė tiks ne tik švenčių, bet ir kasdienių pietų, vakarienės stalui. Langeliai visada turėjo tokią galią – suteikti stalo dekorui nerūpestingumo, kasdieniškumo, jaukumo. Neišgyvendami dėl etiketo prie stalo susirenka artimiausi žmonės, mėgaujasi maistu ir švenčia. Prie šios staltiesės galima derinti geltonas vienspalves servetėles: paprasta stalo dekoro detalė įneš šventiškumo.

Tarsi ryškus narcizo žiedas iš tolo šviečia ir prie stalo kviečia skaisčiai geltona puslininė staltiesė. Tikra pavasarinė spalva! Šiai staltiesei elegantiškumo suteikėme papuošdami kraštines viena mereškuota eilute ir 4cm pločio palenkimu. Šventėms būtinas, prie staltiesės tinkančias servetėles taip pat įsigysite mūsų parduotuvėje. Įsileiskite į savo namus saulę, apsupkite svečius šiluma ir svetingumu!

Spalviškai neutralesnis šventinio ir kasdienio stalo dekoras – natūralios lino spalvos staltiesė su iškilių geltonų punktyrų juostelėmis. Šios staltiesės audinį išskalbėme specialiu būdu, todėl jis turi nelygią paviršiaus struktūrą, yra minkštas, švelnus. Ir lyginti nebūtina! Prie staltiesės galite derinti servetėles geltonomis juostelėmis arba pasiūtas iš vienspalvio natūralios spalvos skalbto lino.

Klasikinis šventinio stalo dekoras neįsivaizduojamas be baltos spalvos. Lino Namų šv. Velykoms sukurta lininė staltiesė ne akinančiai balta, o švelnesnio, jaukesnio pieno baltumo. Elegantiškai puošni: subtilios pilkšvos šakelės išsiuvinėtos staltiesės viduryje, dailiai palenktos kraštinės. Augaliniais motyvais išsiuvinėjome ir servetėles, tad ypatingomis progomis Jūsų valgomasis bus papuoštas nepriekaištingai.

cross-circle