Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

MALTA pilkas chalatas

Produkto kodas: 606-1211a Kategorija:

Lino pilkos spalvos chalatas su kišene dešinėje pusėje. Rankogaliai ir kišenė puošti kutais, o ties liemeniu surišamas diržu. Chalatas pasiūtas iš lininio audinio, austo „vafliniu“ raštu, kuris suteikia gaminiui ypatingo švelnumo ir minkštumo, gerai sugeria drėgmę nuo kūno. Šis chalatas yra specialiai išskalbtas, todėl dar kartą išskalbus daugiau nesusitrauks. Pradžiuginkite save apsisiautę šiuo lininiu chalatu po karštos saunos ar malonių vonios procedūrų.

Sudėtis: 100% linas
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

72.30

Išvalyti

Moteriškų drabužių dydžių lentelė.
Meterisku drabuziu dydziu lenteles zmogaus siluetas.

Kaip pamatuoti save ir nustatyti Jums tinkantį dydį?

Dydžių lentelėje nurodyti kūno (ne gaminio!) išmatavimai. Norėdami nustatyti Jums tinkantį dydį, pamatuokite save. Jums reikės matavimo metro arba paprastos juostelės, siūlo ir liniuotės / ruletės. Matuokite save vilkėdami apatinius drabužius. Visada įsitikinkite, kad matavimo metras / juostelė uždėti tiesia linija.

  •  Krūtinės apimtį matuokite iškiliausioje jos vietoje.
  •  Liemens apimtį matuokite siauriausioje jo vietoje.
  •  Klubų apimtį matuokite suglaudę kojas plačiausioje sėdmenų vietoje.

Pamatavę save juostele, siūlu, pridėkite ją / jį prie liniuotės, ruletės, kad nustatytumėte, kiek centimetrų yra Jūsų apimtys.

Tikimės, kad šie patarimai padės nustatyti Jums tinkantį mūsų siuvamų drabužių dydį. Jei reikėtų pagalbos, visada galite mums paraštyti el.laišką į info@linonamai.lt

Scroll to Top