Kokią Staltiesę Išsirinkti Vestuvėms?

Vestuvės – viena gražiausių gyvenimo švenčių. Jų laukimas kupinas ne tik malonaus jaudulio, bet ir pasiruošimo rūpesčių. Mes, kad vienu rūpesčiu būtų mažiau, galime Jums padėti ir patarti, kokią staltiesę išsirinkti vestuvėms ir kaip papuošti šventinį stalą.
Vestuvių stalo klasika – baltos ilgos staltiesės ir lininės servetėlės. Apvalus šventinis stalas atrodo labai prabangiai padengtas apvalia staltiese. Taip pat tokiam stalui galima rinktis ir kvadratinę staltiesę ir tiesti taip, kad jos kampai nusvirtų ties stalo kojomis, nes toje vietoje lieka ilgiausias staltiesės kraštas.
Lino Namia - Kokią Staltiesę Išsirinkti Vestuvėms - staltieses nuotrauka.
Stačiakampis iškilmių stalas gali atrodyti gan sunkus, todėl jam dekoruoti rinkitės lengvus, krintančius, šviesius audinius ir saikingus dekoro elementus (puokštės, žvakės ir pan.). Taip pat patariame, kad staltiesė būtų kuo ilgesniais krentančiais kraštais. Kaip apskaičiuoti staltiesės dydį pagal Jūsų turimą stalą, galite rasti čia.
Balta lininė staltiesė su gėlėmis ant jos, pavyzdys vestuvių papuošimui.
Mūsų patarimas: galite rinktis staltiesę ne tik iš mūsų siūlomų dydžių. Yra galimybė pasiūti ir individualiai Jums. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kad didesnis stalo gaminys bus susiūtas jungiamąja siūle per vidurį.
Vestuvinė staltiesė turėtų harmoningai derėti su stalo įrankiais, indais ir servetėlėmis. Taip pat ji yra lyg stalo dekoro fonas, kuriame išryškėja gėlių kompozicijos. Svarbu, kad dekoracijos derėtų ir tarpusavyje, ir prie pagrindinės šventės temos.
Patariame rinktis ne tik sniego ar pieno baltumo staltieses, bet ir natūralaus lino ar pastelinius gelsvus, kreminius, žalsvus atspalvius. Atkreipkite dėmesį, koks pokylio vietos interjero spalvinis tonas: jei salė šviesi ir erdvi, tuomet tinka tamsesnės stalo tekstilės spalvos.
Ypatingas dėmesys tenka ir servetėlėms. Staltiesė ir servetėlės sustiprina iškilmingumo įspūdį. Atrodytų, kad tai tik smulki detalė, bet koks puikus šventinio stalo akcentas. Siūlome rinktis natūralias linines servetėles ar maišyto lino ir medvilnės pluošto:
• standaus audinio su paprastu palenkimu;
• mereškuotas viena dailia eilute;
• linines su lininiu nėriniu ir mereškavimu kraštuose;
• pieno baltumo, gryno lino, subtiliai siuvinėtas viename kampe;
• linines baltas, ypatingai minkštas, lengvai glamžytas, kurių nereikia lyginti;
• maišyto pluošto (linas – medvilnė), raštuotas, su lengvu sidabriniu blizgesiu.
Lininė balta servetėlė su langeliais ir gėlėmis
Balta puslininė servetėlė mereškuota
Balta raštuota lininė servetėlė su nėriniu, mereškuota
Lininė pieno baltumo siuvinėta servetėlė
PORTO lininė balta servetėlė
Puslininė šviesiai pilka raštuota servetėlė.
Derinkite to paties audinio ir atspalvio servetėles ir vestuvinę staltiesę arba rinkitės šių lininių gaminių spalvų kontrastą.
Mūsų patarimas: atkreipkite dėmesį, kad tos pačios ryškiai baltos ar pieno baltumo spalvos vestuvinė staltiesė gali atrodyti vis kitaip, kai jos audinys išaustas skirtingais raštais:
• languotu raštu austas audinys;
• įmantriais gėlių motyvų raštais dekoruotas lino / medvilnės audinys;
• gryno lino audinys margintas kiauraraščio langeliais;
• lino / medvilnės staltiesės žakardinis, langeliais ir augaliniais motyvais austas audinys.
Ryškiai balta languota lino - medvilnės staltiesė
Ryškiai balta žakardinė lino - medvilnės staltiesė
Lininis pieno baltumo staltiesės audinys austas kiauraraščiu
Žakardinė puslininė staltiesė ryškiai balta
Išsirinkite labiausiai patikusį audinį iš mūsų siūlomų ir mes pasiūsime Jums šventinę staltiesę.
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle