Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

SALDO žalsvas krepšys

Produkto kodas: 610-5102a Kategorija:

Sudėtis: 100% linas
Dydis: 38cm x 41cm x 7,5cm
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

12.10

Išvalyti

Lininis krepšys žalsvas raštuotas. Jo audinys išaustas „eglutės“ raštu iš melsvai žalsvų ir natūralios pilkos spalvos (nedažytų) lininių verpalų. Kad suminkštintumėm tvirtą, sunkų liną, išskalbėme jį specialia technologija. Tai suteikė gaminiui nelygią paviršiaus struktūrą. Krepšelio rankenų ilgis (46cm) leis jį patogiai neštis rankoje ar persimesti per petį. Švelnios spalvos, nuotabaus rašto, tvirto audinio krepšys tinka visiems gyvenimo atvejams: pirkiniams, knygoms, drabužiams, baseino, paplūdimio reikmenims susidėti. Įsigykite, ir plastikinis maišelis Jūsų buityje taps nebereikalingas!

Pastaba: Audžiant šio gaminio audinį naudoti natūralios spalvos (nedažyti) lininiai verpalai, todėl Jūsų gauto gaminio atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo matomo nuotraukoje. Užsisakant pakartotinai atspalvis taip pat gali skirtis. Gaminys pasiūtas iš skalbto audinio, todėl jo dydis gali šiek tiek svyruoti.

Scroll to Top