Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

BISTRO maxi prijuostė pilka

Produkto kodas: 490-2032a Kategorija:

Sudėtis: 100% linas
Dydis: 90cm x 80cm
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

16.20

Išvalyti

Lininė prijuostė pilka ilga. Audinį jai pasiūti išaudėme iš nedažytų, natūralios rusvai pilkos spalvos lininių verpalų ir išskalbėme specialia technologija, kad jis būtų minkštas ir švelnus. Juosmens dirželiams parinkome kontrastingos juodos spalvos lino audinį. Dirželių ilgis leis prijuostę susirišti ir priekyje, ir nugaroje. Prisiuvome ir dvi dideles kišenes šonuose: jei gaminate namie, visada šalia turėsite virtuvės smulkmenas, receptus, įrankius, jei aptarnaujate klientus kavinėje, užrašų knygutė ar telefonas bus lengvai pasiekiami, nepasimes. Graži, praktiška, natūralaus audinio, neutralių spalvų prijuostė yra labai universali, tinka tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui.

Pastaba: Audžiant šio gaminio audinį naudoti natūralios spalvos (nedažyti) lininiai verpalai, todėl Jūsų gauto gaminio atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo matomo nuotraukoje. Užsisakant pakartotinai atspalvis taip pat gali skirtis. Gaminys pasiūtas iš skalbto audinio, todėl jo dydis gali šiek tiek svyruoti.

Jums taip pat gali patikti…

Scroll to Top