AIRA melsvas chalatas

Produkto kodas: 606-4211a Kategorija:

Sudėtis: 54% linas - 46% medvilnė
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

86.20

Gavę Jūsų užsakymą ir apmokėjimą,
užsakytą gaminį pasiūsime per 2-4 darbo dienas
(+ siuntimas 1-2 darbo dienos)

Aprašymas

AIRA melsvas chalatas. Audinį šiam gaminiui išaudėme vertikaliomis raštuotomis juostelėmis iš melsvų lino ir pieno baltumo (gelsvai baltų) medvilnės verpalų. Speciali skalbimo technologija padarė audinį minkštą, švelnų, malonų odai. Šis lengvas chalatėlis be gobtuvo, surišamas diržu, su kišenėmis priekyje. Labai patogus pasiimti su savimi keliaujant, ruošiantis į baseiną, SPA, pirtį.Kaip pamatuoti save ir nustatyti Jums tinkantį dydį?

Dydžių lentelėje nurodyti kūno (ne gaminio!) išmatavimai. Norėdami nustatyti Jums tinkantį dydį, pamatuokite save. Jums reikės matavimo metro arba paprastos juostelės, siūlo ir liniuotės / ruletės. Matuokite save vilkėdami apatinius drabužius. Visada įsitikinkite, kad matavimo metras / juostelė uždėti tiesia linija.

  • Krūtinės apimtį matuokite iškiliausioje jos vietoje.

  • Liemens apimtį matuokite siauriausioje jo vietoje.

  • Klubų apimtį matuokite suglaudę kojas plačiausioje sėdmenų vietoje.


Pamatavę save juostele, siūlu, pridėkite ją / jį prie liniuotės, ruletės, kad nustatytumėte, kiek centimetrų yra Jūsų apimtys.

Tikimės, kad šie patarimai padės nustatyti Jums tinkantį mūsų siuvamų drabužių dydį. Jei reikėtų pagalbos, visada galite mums paraštyti el.laišką į info@linonamai.lt
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle