Apgailestaujame, dėl susidariusios COVID 19 padėties, įsigyti siūtų gaminių mūsų internetinėje parduotuvėje laikinai nėra galimybės. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik audinių, verpalų ir nėrinių.

MARY LIN mėlynas chalatas

Produkto kodas: 606-3813a Kategorija:

Sudėtis: 52% linas 48% medvilnė
Gamintojas: AB „Siūlas“ www.siulas.lt
Kilmės šalis: Lietuva

56.50

Išvalyti

Lininis moteriškas chalatas mėlynai dryžuotas pagyvintas siauromis baltomis juostelėmis. Turi dideles kišenes priekyje ir yra surišamas plačiu diržu. Gaminio audinys skalbtas specialiu būdu – galėsite mėgautis švelniu lino ir medvilnės prisilietimu. Jei jau seniai ieškote natūralaus pluošto, puikiai sugeriančio drėgmę, greitai džiūstančio lengvo chalato, šis gaminys yra būtent tai, ko Jums reikia. Turime ir vyrišką tokio paties audinio chalatą. Įsigykite nuostabų rinkinį savo šeimai, nudžiuginkite savo antrąją pusę, apsigobkite rytais ir su gera nuotaika pradėkite dieną.

Moteriškų drabužių dydžių lentelė.
Meterisku drabuziu dydziu lenteles zmogaus siluetas.

Kaip pamatuoti save ir nustatyti Jums tinkantį dydį?

Dydžių lentelėje nurodyti kūno (ne gaminio!) išmatavimai. Norėdami nustatyti Jums tinkantį dydį, pamatuokite save. Jums reikės matavimo metro arba paprastos juostelės, siūlo ir liniuotės / ruletės. Matuokite save vilkėdami apatinius drabužius. Visada įsitikinkite, kad matavimo metras / juostelė uždėti tiesia linija.

  •  Krūtinės apimtį matuokite iškiliausioje jos vietoje.
  •  Liemens apimtį matuokite siauriausioje jo vietoje.
  •  Klubų apimtį matuokite suglaudę kojas plačiausioje sėdmenų vietoje.

Pamatavę save juostele, siūlu, pridėkite ją / jį prie liniuotės, ruletės, kad nustatytumėte, kiek centimetrų yra Jūsų apimtys.

Tikimės, kad šie patarimai padės nustatyti Jums tinkantį mūsų siuvamų drabužių dydį. Jei reikėtų pagalbos, visada galite mums paraštyti el.laišką į info@linonamai.lt

Scroll to Top