Kalėdinės staltiesės 2021

Šv. Kalėdoms artėjant, jau pradedame galvoti apie namų dekoracijas, susirandame girliandas, nupučiame dulkes nuo eglutės žaisliukų, piname vainikus, kuriais puošime savo svetingų namų duris. Atėjus šventėms rinksimės visi prie bendro vaišių stalo. Turime pasirūpinti ir jo dekoru, kad svečiams būtų gražu ir jauku!
Raudonai languota staltiesė SCARLET ir balta servetėlė METIS
Linen button in red, green, white checks.
SCARLET languotas takelis
Linen button in red, green, white checks.
Lino - medvilnės servetėlė raudonais ir žaliais langeliais
Linen button in red, green, white checks.
Ar įsivaizduojate kalėdinį stalo dekorą be raudonos ir žalios spalvų derinio? Mes irgi ne! Specialiai Jums, šios spalvinės kompozicijos gerbėjai, sukūrėme naują stalo gaminių kolekciją „Scarlet“. Staltiesės, servetėlės ir stalo takeliai šioje kolekcijoje pasiūti iš lino-medvilnės sudėties audinio, išausto raudonais ir žaliais langeliais, pagyvinto siauromis baltomis, geltonomis ir juodomis linijomis. Margumo suteikiantis įstrižų ruoželių raštas tikrai trauks svečių žvilgsnius! Prie staltiesės ir takelių siūlome tokio paties audinio servetėles. O gal norėtumėte vienspalvių raudonų ar stiprų kontrastą kuriančių baltų servetėlių? Jas irgi galite užsisakyti Lino Namų parduotuvėje. Eksperimentuokite, kurkite kelis šventiškus derinius su lino gaminiais, sužavėkite svečius stalo dekoru ir šventiška atmosfera Jūsų namuose!
Raudona-auksinė staltiesė ir derančios servetėlės
Red linen button - 80x80.
DONNA apvali (ovali) raudona staltiesė
Red linen button - 80x80.
DONNA raudona servetėlė
Red linen button - 80x80.
Norime šiek tiek šventiško blizgesio! Visiškai suprantama: kada daugiau, jei ne per šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus? Stalo gaminių kolekcijos „Donna“ audinys išaustas iš ryškiai raudonų lino ir medvilnės verpalų. Šventiško spindėjimo ir prabangos gaminiams suteikia įausti aukso spalvos poliesterio siūlai. Prie keturkampių, apvalių ar ovalių staltiesių derinkite tokio paties ar vienspalvio raudono audinio servetėles. Raudonos spalvos ir aukso blizgesys sukurs smagią nuotaiką, šventišką atmosferą prie vaišių stalo. Išbandykite!
Pasipuoškime namus ir švęskime! Lino Namai Jums linki pačių gražiausių, jaukiausių, prasmingiausių švenčių!
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle