Lino Namai - Kalėdinės dovanų idėjos 2021 - plati nuotruaka.

Kalėdinių dovanų idėjos 2021

Už jaukumą namie atsakingi tik mes patys! Ar ne taip? Jei už lango niūru, susikurkime mielą atmosferą namie. Minkštos švelnios tekstilės dekoro detalės, žvakių šviesa, šiltas kavos, arbatos puodelis, ilga vakarienė su šeima ir prasmingi pokalbiai už stalo – viskas tinka nuotaikai pakelti. Šį rudens / žiemos sezoną Lino Namai Jums siūlo skalbto lino staltieses ir minkštus pledus namų jaukumui, šventiškai kalėdinei nuotaikai sukurti. Pradžiuginkite šiomis namų dekoro detalėmis save ir artimą žmogų. Nuostabi idėja dovanoms!
Lininės staltiesės - rudos, oranžinės, juodos spalvos - įdėjos Kalėdoms 2021,
Lininės servetėlės - rudos, oranžinės, juodos spalvos - įdėjos Kalėdoms 2021,
Lininė tamsiai ruda staltiesė ir derančios servetėlės
Dekoruotos kutais visose kraštinėse, pasiūtos iš minkšto švelnaus specialiai skalbto lino audinio, staltiesės ir servetėlėsCinnamon“, „Roy“ ir „Onyx“ tikrai turėtų patikti mėgstantiems sodresnių spalvų stalo dekorą. Spalvas parinkome gana rudeniškas, tačiau šie gaminiai universalūs: tinka ir šv. Kalėdų, ir Naujųjų Metų vakarėlių, ir gimtadienių šventiniams stalams papuošti. Ypač, jei norite sukurti jaukią, nerūpestingą namų atmosferą. Išbandykite akį traukiantį plytų rudumo atspalvį ar nustebinkite svečius netradiciniu paslapties suteikiančiu juodos spalvos dekoro pasirinkimu, dovanokite staltiesių ir servetėlių rinkinius šv. Kalėdų proga.
JARDIN žalsva staltiesė ir derančios servetėlės
Pastelinės spalvos, melanžinis audinys ir smulkus jį pagyvinantis ažūrinis juostelių raštas, tanki dekoratyvi spalviškai deranti siūlė aplink – tokie išskirtiniai staltiesių ir servetėlių kolekcijųMacadamia“, „Lobelia“ ir „Jardin“ bruožai. Šilta ruda žemės spalva labai tinka rudens sezonui ir šv. Kalėdų stalui papuošti. Norintiems įnešti netradicinių spalvų į namų dekoravimą, rekomenduojame melanžines violetines staltieses ir servetėles, o blyškiai žali stalo gaminiai tikrai patiks neįsivaizduojantiems švenčių be žalios spalvos. Mūsų siūlomas atspalvis švelnesnis, subtilesnis, tad šie gaminiai taip pat puikiai tinka dovanoti.
Mėlynas lininis pledas - kalėdinė dovana 600x600px.
Raštuotas tamsiai mėlynas puslininis pledas su kutais
Jei norėtumėte kažkam padovanoti mielą šildančią dovaną, lininis pledasTalisman“ iš dvipusio raštuoto mėlyno audinio yra ideali dovana. Specialiu būdu skalbtas jo audinys yra minkštas, švelnus, draugiškas odai. Subtiliai dekoratyvus natūralaus audinio pledas jaukiai papuoš namus, kvies susisupti vėsiais vakarais.
Ramaus pasiruošimo šv. Kalėdoms, prasmingo laukimo ir daug džiaugsmo jų sulaukus Jums linki Lino Namai!
© 2023 Visos teisės į pateiktą informaciją šioje svetainėje priklauso AB "Siūlas".
cross-circle